21 березня Міжнародний день лісу

  Ліс – це найбільше диво на землі. Все життя людини нерозривно пов’язане з лісом.  З метою привернення уваги громадськості до важливості значення лісів, в 1971 році Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята резолюція відповідно до якої 21 березня проголошено Міжнародним днем лісу. Починаючи з 2012 року, Міжнародний день лісу відзначається в усіх країнах світу. З метою розширення еколого-лісівничої пропаганди і просвіти населення, поширення знань про ліси та їх важливості для існування життя на планеті, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, ознайомлення та надання можливості учнівській молоді, представникам громадськості взяти участь у роботах з лісовідновлення та лісорозведення.

 Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» організовує ряд заходів для ознайомлення школярів Краснопільського району з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства. В квітні місяці у школах району пройдуть конкурси на кращий малюнок серед молодших школярів та кращий твір серед учнів 6-7 класів за темою «Людина та ліс».

 Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу в твоїх руках» починається з 21 березня у Міжнародний день лісів і триватиме до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 21 квітня 2018р.

 При проведенні Акції школярами району та працівниками лісгоспу, представниками громадськості та місцевої влади буде посаджено ліс, де головною породою буде дуб черешковий і сосна звичайна. Будуть закладені алеї випускників, парки біля шкіл – одним словом в школах району буде висаджено сотні декоративних дерев та кущів. Учасники Міжнародного дня лісу віддадуть свою шану лісам, що дарують нам насолоду відпочинку на природі, деревини для будівництва та оздоблення домівок, дрова для опалення, папір для друку, а також гриби та ягоди до столу та цілющі трави для здоров`я. Ліс оспіваний у чудових народних піснях та легендах, до нього звертаються у своїй творчості композитори, художники, письменники – наприклад, М.Рильський про ліс сказав:

  «Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, той достоїн людської любові, бо живе й працює для століть».

Прес-служба державного підприємства

«Краснопільське лісове господарство»