21 березня відбувся Міжнародний день лісу

  Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу.

  Хочеться зазначити: ліси є загальним надбанням людства. Вони являють собою найбільш біологічно різноманітну екологічну систему всієї суші, в якій мешкає і росте більше половини всіх наземних видів тварин, комах і різноманітних рослин.

  Всесвітній день лісів святкується в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань.

  Всесвітній день Лісу, або день захисту Лісу чи просто день лісництва, кожен називає так, як йому зручно. Головне щоб суть святкування дня не змінювалась.

  У зв’язку з цим, основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимість лісових екосистем та необхідність захисту та відновлення лісових масивів.

Традиційно у цей день лісівники разом з громадськістю,студентами,школярами висаджують дерева і закликають зробити це кожному,але в зв’язку з останніми подіями в країні працівники самі долучились до акції під лозунгом:

   Ми на садінні лісу – дбаємо про спільне майбутнє!

  Залишайся вдома – подбай про своє здоров”я! 

Не стоїть осторонь від цього і ДП «Краснопільське лісове господарство».

21 Березня на зрубах 2020 року було висаджено сіянці Сосни звичайної та Дуба звичайного в кількості 26300 шт. на площі 7,0 га.

Протягом весни 2020 року активно проводяться лісовідновлювальні роботи. Так, лісові культури вже створено на площі 18 га при плані в 40 га.

Пресс-служба ДП«Краснопільский лісгосп»

smart

smart