Декоративні рослини від Краснопільських лісівників

  На дворі осінь, тож настав сприятливий час для озеленення.  Саме час, щоб закласти зелений фундамент, який вже весною буде радувати своєю зеленню чи цвітінням. Тож, всі в кому прокинулись бажання озеленити свою присадибну ділянку можуть відвідати Базовий лісорозсадник, який являється структурним підрозділом державного підприємства «Краснопільське лісове господарство».

  Різновиди туї та ялівцю, верб, самшиту, барбарису, спіреї, форзиції та інших – в цілому понад 100 видів і форм рослин пропонують працівники лісового господарства усім бажаючим. Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, а також фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Слід відмітити, що декоративно-посадковий матеріал вирощено із живців, які заготовляються на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є сто відсоткове.

          Придбати декоративні рослини можна за помірними цінами від виробника. Краснопільські лісівники запрошують відвідати Базовий лісорозсадник, який знаходиться в с. Великий Бобрик,вул. Лісництво 12 , номер телефону для довідок 0542-7-11-96 або 067-542-42-22. Раді будемо допомогти любителям зеленої окраси !