День працівників лісового господарства

   Кожного року, в вересні місяці, працівники лісової галузі відзначають своє професійне свято – День працівника лісового господарства.

   Це свято всіх людей, хто з чистими думками приходить до лісу і допомагає йому. Людей працьовитих, мудрих, справжніх фахівців своєї справи, хто влітку і взимку, в дощ і вітер плекає та охороняє зелені легені держави – ліс.

  Працівники державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» зустрічають це свято з піднесенням. Основні показники по заготівлі, вивезенні та переробці деревини виконані. Ріст реалізації продукції склав 184.3 %.

  За 8 місяців поточного року сплачено бюджету та державним цільовим фондам 14313,0 тисяч гривень, в порівнянні з періодом минулого року – 6743,0 тисяч гривень. Ріст середньомісячної заробітної плати зріс на 157,4%, в порівнянні з періодом минулого року – 112,4%.
Це все результати праці всіх працівників нашого підприємства.

   Адміністрація підприємства, профспілковий комітет надсилає всім працівникам лісового господарства ,ветеранам галузі найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Бажаємо , щоб це свято принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Зичимо благополуччя, святкового настрою, удачі, достатку і здоров’я, творчої праці, віри у прекрасне майбутнє України.

З повагою :

Директор державного підприємства
“Краснопільське лісове господарство” 
Мороз В.В.

Голова профспілкового комітету
Кузнецова Т.Д.