До пожежонебезпечного періоду готові

Днями в ДП «Краснопільське лісове господарство» відбулася перевірка готовності до пожежонебезпечного періоду» за участю  представників головного управління ДСНС в Сумській обл., Сумського Обласного управління лісового та мисливського господарства. В ході підготовки  розроблений та затверджений мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж. Розроблений план профілактичних та попереджувальних заходів по зниженню небезпеки виникнення лісових пожеж. Лісництвам доведені плани протипожежного облаштування мінсмугами та доглядів за ними.

Підприємство має лісову пожежну станцію (ЛПС). ЛПС першого типу розташована на центральній садибі за адресою: Вул. Калініна 6, смт.Краснопілля, Сумська обл.. ЛПС має пожежний автомобіль АЦ-40 на базі ЗІЛ-130. На протипожежний період закріплюється додатково автотракторна техніка з грунтообробним знаряддям. В кожному лісництві
обладнані пункти зосередження пожежного інвентарю, укомплектовані як і ЛПС ручним інструментом (лопатами, сокирами, граблями, ранцевими обприскувачами та ін.), та мають додатково мотопомпи з пожежними цистернами.

Для спостереження за пожежною безпекою лісгосп має щоглу обладнану телевізійною системою спостереження (ТСС), радіус дії якої досягає 15 км. Проводиться виставлення наглядової інформації на протипожежну тематику, та перекрито позапланові лісові дороги шлагбаумами.

За наказом № 70-АГ від 30.03.21 р «Про початок пожежонебезпечного періоду 2021 р.» з 1 квітня  організовано цілодобове чергування на ЛПС та розпочато пожежонебезпечний період 2021 року.

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»