До Уваги Мисливців!!!!

!!!! Уже 2 листопада 2019 року в мисливських угіддях ДП «Краснопільського лісового господарства» стартує відкриття сезону полювання на хутрових звірів, та індивідуального колективного, облавного полювання на копитних.

Беручи до уваги післясезонний облік зайців та зважаючи на значну кількість мисливців області, а також враховуючи пропускну спроможність мисливських угідь, користувачами прийнято рішення, що на зайця русака полювання буде проводитись тільки у суботу та неділю. Денна норма відстрілу одним мисливцем – 1 заєць русак. Норми відстрілу лисиці, єнотовидного собаки та вовка – не нормовано. Сезон полювання на зайця русака триватиме до 26 січня 2020 року, на інші перераховані хутряні види – до 29 лютого 2020 року включно.

Полювання на копитних буде проводитися:

– Індивідуальне з 1серпня 2019 року  по 31 січня 2020 року;

– Облавне з 2 листопада 2019 року по 31 грудня 2019 року.

– Колективне з 2 листопада 2019 року по 31 січня 2020 року.

Днями полювання – при індивідуальному полюванні – можуть бути усі дні тижня, при колективному та облавному – тільки субота та неділя.

Принагідно  ДП «Краснопільське лісове господарство» рекомендує мисливцям, які ще не встигли обміняти контрольні картки, поспішити із цим завданням.

Нагадуємо також перелік документів, які дають право на проведення полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, путівка чи відстрільна картка мисливського господарства, дозвіл на діагностичний або селекційний відстріл тощо). Відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Мисливцям які планують полювати в мисливських угіддях ДП «Краснопільське лісове господарство» необхідно отримати відстрілочну картку (за адресою: с.м.т. Краснопілля вул. Калініна 6., Краснопільське лісництво) для здійснення законного полювання в даних мисливських угіддях.

Зазначимо також, що з початку відкриття сезону на пернатих (3 серпня 219 року) працівниками єгерської служби, державної лісової охорони та груп оперативного реагування у мисливських угіддях ведеться посилена охорона. Цього року у мисливських угіддях  ДП «Краснопільського лісового господарства» вже складено 15 протоколів про порушення правил мисливства. Переважна кількість із них – за неналежно оформлені документи.

Бажаємо усім мисливцям області ніколи не потрапляти до цього переліку.

Подбайте завчасно, щоб сезон полювання залишив у вас лише гарні враження.

Прес-служба ДП “Краснопільський лісгосп”