До уваги мисливців! Відкриття сезону полювання 2021/2022 вже 7-го серпня

В мисливських угіддях ДП «Краснопільське лісове господарство» відкриття сезону полювання 2021/2022 років відбудеться з 18-ї години, 07серпня 2021 року згідно наказу № 145-АГ від 28.07.2021р.

На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара,   галагаза,   гаги   звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника,  шилодзьобки,  кроншнепів,  чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка), перепела – з 18-ї години  07 серпня по 31 жовтня 2021 року включно.

Днями полювання на пернату дичину є: субота, неділя та середа.

Норма добування одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати (згідно затверджених граничних норм добування наказом № 145-АГ від 28.07.2021р.):

качок – 3   перепілок – 7
лисок – 3   голубів – 5
      куликів – 5

При полюванні на пернату дичину заборонено знаходження в мисливських угіддях з нарізною зброєю, набоїв спорядженими кулями та картеччю, та  їх застосування.

Нагадуємо, що залишилося зовсім небагато часу для оформлення необхідних для здійснення законного полювання документів. А це:

– посвідчення мисливця;

– щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень Правил полювання;

– відстрільна картка;

– дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;

– у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт.

Мисливцям які планують полювати в мисливських угіддях ДП «Краснопільське лісове господарство» необхідно отримати відстрілочну картку (за адресою: с.м.т. Краснопілля вул. Калініна 6., Краснопільське лісництво) для здійснення законного полювання в даних мисливських угіддях.

На протязі всього мисливського сезону будуть проводитися рейди.

Вдалого мисливського сезону!

Прес-служба ДП «Краснопільського лісгоспу»