Допомога лісівників

У нинішній складний період, який переживає Україна, коли над державою нависла загроза російського військового вторгнення, дуже багато важить допомога населення, трудових колективів, підприємців Збройним Силам України. Краснопільчани взяли своєрідне шефство над військовослужбовцями ВПС «Краснопілля», які несуть нелегку службу по охороні державного кордону.

2014-04-16-2Збільшується кількість бажаючих допомогти прикордонникам. З ініціативи адміністрації та профкому ДП «Краснопільський лісгосп» активно долучилися до благодійної допомоги ВПС «Краснопілля» всі члени трудового колективу. Вони внесли свою посильну лепту і придбали для охоронців кордону нові якісні шини для автомобіля «Газель».

Цей необхідний прикордонникам комплект гуми краснопільські лісівники передали прикордонникам. За дорученням колективу цю місію виконали голова профкому В.О.Корощенко, член профкому В.В.Патлань та водій М.С.Бесараб.

Приймаючи подарунок, старшина ВПС «Краснопілля» Р.В.Жирновий та водій І.О.Овчаренко від імені керівництва відділу прикордонної служби тепло подякували лісівникам за допомогу, запевнивши, що особовий склад підрозділу і надалі гідно нестиме службу по охороні державного кордону. А забезпечуватиме її оперативність спецавтомобіль, «перевзутий» у нову гуму, придбану на пожертвування краснопільських лісівників.