Дорогі колеги-лісівники Сумщини, ветерани лісової галузі!

Дорогі колеги-лісівники Сумщини, ветерани лісової галузі!

Уже відходить в історію 2013 рік. Він хоч і був напруженим для лісової галузі Сумщини, але лісогосподарські підприємства області спрацювали результативно, продемонструвавши злагоджену і ефективну роботу.

Впродовж року наші підприємства активно впроваджували передові методи ведення лісового та мисливського господарства, успішно вирішували соціальні питання трудових колективів: будували лісові дороги, запроваджували енергозберігаючі технології, системи електронного обліку деревини. Завдяки цьому істотно підвищилась ефективність лісорозведення і захисту лісів від пожеж, забезпечувалися належний режим лісокористування і висока якість лісозаготівлі та лісопереробки.

Вагомих показників у своїй діяльності ми досягаємо завдяки професійній майстерності працівників галузі, які своєю щоденною наполегливою працею примножують лісові багатства Сумщини та дбають про розвиток лісового господарства.

У передсвяткові дні ми звертаємося до всіх, хто причетний до лісової галузі. Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, миру і злагоди. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вас від життєвих негараздів, а прийдешній рік виправдає всі ваші надії і сподівання, принесе достаток і щастя вам та вашим сім’ям!

З повагою, Віктор Чигринець начальник обласного управління лісового та мисливського господарства

Михайло Шпакович голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства