Довіра, яку необхідно виправдовувати

Депутат Сумської обласної ради, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець прозвітував перед виборцями про свою депутатську діяльність за рік.

 

04 лютого 2014 року депутат Сумської обласної ради, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринць прозвітував перед виборцями Краснопільського району про свою депутатську діяльність за минулий рік.

У звіті взяли участь керівники та представники територіальних громад району.

Голова Краснопільської районної державної адміністрації Микола Губа та голова Краснопільської районної ради Микола Вітушкін подякували обласному депутату за допомогу у вирішенні проблем та відстоюванні інтересів громади перед владними структурами вищого рівня.

Багато теплих слів на адресу обласного депутата висловили і самі виборці. Подякувати Віктору Петровичу прийшли начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Анжела Назаренко, директор Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Анатолій Яремчук, директор Краснопільського НВК «Лісова казка» Марія Придатко, вчитель фізичної культури Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр Голота, заступник Краснопільського селищного голови В’ячеслав Сіробаба, жителі сіл Краснопільського району, які звертались за допомогою до Віктора Петровича і знайшли підтримку у вирішенні наболілих питань.

Кожне звернення виборців було пронизане словами щирої вдячності за чуйність, розуміння і допомогу.

Натомість Віктор Чигринець подякував Краснопільчанам: «Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати громаді Краснопільського району за високу оцінку моєї роботи. Не перестаю повторювати, що бути депутатом – це глибока довіра людей, яку необхідно виправдовувати, а це непросто».

2014-02-12 2014-02-12-9

За матеріалами прес-служби Сумського ОУЛМГ