Ганебний наклеп

  За результатами робочих вильотів прикордонники-авіатори зафіксували факти «незаконної рубки дерев» та обладнанні місця для підпільного виготовлення деревного вугілля по Новодмитрівському лісництву Державного підприємства «Краснопільське лісове господарство»

    Але так це чи ні – давайте з’ясуємо?
Згідно лісорубного квитка за №461718 від 26 травня 2016 року Новодмитрівським лісництвом була проведена суцільно лісосічна рубка в кварталі 40 виділ 2 площа 2,3 га по твердолистяному господарству, де головною породою є дуб звичайний. Попенькова плата по цьому кварталі склала 100618,00 гривень, яка була своєчасно перерахована в державний бюджет. Якщо говорити за рубки головного користування взагалі, то підприємство щорічно веде заготівлю в об’ємі 36.6 тис. м3, щорічний приріст складає 70-72тис.м3. , тобто йде невиснажлива заготівля деревини, тим паче, що підприємство не займається виготовленням деревного вугілля взагалі і, як з великої висоти можна побачити, що це незаконна рубка не маючи ніяких підстав?

   На основі вищевказаного, органами прокуратури та органами внутрішніх справ була проведена перевірка по даному питанню, яка не виявила ніяких порушень на неоправданий наклеп в адресу нашого підприємства.

    Перевіряючи органи прийшли до висновку, що рубка законна, їм були представлені всі матеріали відводів виписаний лісорубний квиток. Підпільного виготовлення деревного вугілля перевіркою не виявлено. На основі написаних актів вищевказаними органами, дії державного підприємства були правомірні згідно закону, а от дії Держприкордонслужби необґрунтовані і не законні, адже підприємство працює стабільно, обґрунтовано і такі випадки неможливі.

    Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»