Готовність Лісової Пожежної Станції

  21.05.2020, фахівці Сумського ОУЛМГ спільно з Управління ДСНС України у Сумській області побували з перевіркою у лісопожежній станції Краснопільського лісгоспу.

  Краснопільським лісівникам допомагає вчасно відреагувати на лісову пожежу телевізійна система відеоспостереження з радіусом дії до 8 км., яка знаходиться у Краснопільському лісництві та на території лісгоспу.

  Для самої ж боротьби з лісовими пожежами лісгосп «озброєний» достатньою кількістю авто, механізмів та інвентарю.

  Є пожежна машина АЦ-40 на базі ЗІЛ-130, для підвозу технічної води – трактор з ємністю, трактори МТЗ з грунтооброблюючим обладнанням – плугами та культиваторами для створення мінералізованих смуг.

  Також у кожному лісництві лісгоспу є пожежні ємкості для води з мотопомпою, місткістю від 1,8-3 т, по 4 спеціальних лісових вогнегасників з насосами подвійної дії, бензопили для розчистки доріг для під’їзду пожежної машини, лопати, граблі, сокири, хлопавки та інший ручний інвентар.

  Недивлячись на досить суху та вітряну погоду в березні та квітні, на території держлісфонду, підпорядкованого господарству, не було виявлено жодної лісової пожежі. Лісовою охороною підприємства постійно проводяться рейди на предмет виявлення порушників. У лісових масивах систематично проводиться робота по створенню мінералізованих смуг та догляду за ними. За 4 місяці цього року було створено 40 км нових мінералізованих смуг та проведено доглядів за смугами на 200 км.

 

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»