Краснопільські лісівники долучають до акції «Створюємо ліси разом» школярів

Сьогодні, 1 жовтня, у день офіційного старту загальнодержавної акції «Створюємо ліси разом» інженер лісових культур Краснопільського лісгоспу Олексій ЛУКІН відвідав Краснопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Спілкування з школярами було взаємно цікавим і корисним.

Від лісівника діти дізналися для чого потрібна акція? хто є її ініціатором? з чого починається ліс? як відбувається процес садіння лісу? та яка роль у цих процесах відводиться лісівникам?

Лісівники запросили дирекцію школи та їх учнів долучитись до акції. Останні прийняли запрошення з радістю. То ж попереду багато спільної роботи. Створюємо ліси разом!

Нагадаємо, що 1 жовтня стартувала акція Держлісагентства «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента України «Зелена країна”. Вона триватиме до 30 листопада.

Стати її учасником може кожен бажаючий. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції на сайті https://zelenakraina.gov.ua/ .

Якщо ж немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас – обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок – 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”, який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.