Краснопільські лісівники побували на святі Знань

Краснопільський лісгосп з Краснопільською філією Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів поєднує тісна співпраця. Діти – часті гості лісівників і вважають їх своїми шефами, відвідують підприємство з екскурсіями, вітають працівників лісгоспу зі святами. Натомість, лісівники віддячують навчальному закладу взаємністю.

У День знань – 1 вересня – на запрошення школярів та вчителів навчального закладу, директор Краснопільського лісгоспу, депутат Краснопільської селищної ради Віктор Мороз взяв участь у святі Першого дзвоника. Звертаючись до дітей, вчительського та батьківського колективів  він передав  вітання зі святом від депутата Сумської обласної ради, начальника Сумського ОУЛМГ  Віктора Чигринця та побажав учням рости здоровими, бути сумлінними і розумними, допитливими і активними. Педагогічній родині – терпіння, творчої наснаги та нових здобутків у такій нелегкій, але такій потрібній праці.

«Адже саме  ви виховуєте підростаюче покоління, сприяєте формуванню особистості, а від цього залежить наше майбутнє», – наголосив Віктор Мороз.

                                                Прес-служба ДП «Краснопільський лісгосп»