Лісівники підвели підсумки роботи за 2018 рік

23.01.18

  Як і будь-що живе, ліси потребують  особливої уваги  та знань від тих, хто  ними опікується. Разом із тим,  у доброго  господаря ліс- це  дійсно  багатство, яке  постійно  відновлюється  та  приносить  прибуток.  Досить  сказати, що  від реалізації  деревини  та виробів  із  неї  державне  підприємство  «Краснопільське лісове  господарство»  за 2018 рік  отримало 98.8  млн.грн доходу, що на 16.6 млн.грн більше, ніж  за 2017 рік.

     Підприємство є  бюджетно- утворюючим: держава і громада  Краснопільщини за 2018 рік  отримала  податки  на загальну суму 43.7млн.грн. , що на  9.2 млн.грн більше ніж за 2017 рік,  в тому числі  перераховано  до  місцевого  бюджету 8.4 млн.грн , до обласного  бюджету- 3.5 млн.грн , до ЄСВ  -7,9 млн.грн.  Середньомісячна заробітна  плата  одного працюючого  за 2018 рік  склала 12819  грн, що на 932 грн. більше  минулорічного  показника.

    Лісова галузь- одна з багатьох  в Україні, яка  не тільки  є інвестиційно-привабливою, але  здатною самостійно  вкладати кошти у свій розвиток.

    У 2018 році підприємство  на капітальні  інвестиції  спрямувало понад 7.5 млн. грн  власних коштів.  Зокрема  придбано трактор МТЗ-82, автомобіль УРАЛ із гідроманіпулятором, причеп лісовозний, мульчер  молоткового типу, лісогосподарський інвентар, комп`ютерну техніку. Побудовано 1,3  кілометрів  доріг  лісогосподарського призначення, ввели в дію Хрестильню в урочищі « Образ» Великобобрицького лісництва  та інше.

     Господарська діяльність лісгоспу  спрямована на проведення раціонального , невиснажливого ведення лісового господарства. Вся заготовлена  деревина вивозиться  на нижній склад  або в двір споживача.  Так, за 2018 рік  вивезено 58,5 тис.м3 деревини, в тому числі об’єктам  соціальної  сфери завезено 8, 8  тис.м3 дров.

 Щорічно  у власних цехах переробляється майже  5.1 тис. м3 деревини.

    Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» допомагає місцевій   владі в  забезпеченні  дровами  всіх  шкільних  закладів, садочків, сільських рад, реалізовує  дрова учасникам АТО, надає  допомогу при  реконструкції  центру  селища.

     Основне завдання  лісівників Краснопільщини сконцентрували  всі свої зусилля на збереженні  лісів,  їх  відтворенні й охороні.

     Підприємство  стабільно  працює, в  державному фінансуванні немає потреб. Попереду  багато роботи, і кожен  працівник прикладе  максимум зусиль  для розбудови нашого підприємства , нашого  Краснопільського району  та держави в цілому.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»