Лісівники підвели підсумки роботи за 9 місяців 2019 року

 Як і будь-що живе, ліси потребують особливої уваги та знань від тих, хто ними опікується. Разом із тим, у доброго господаря ліс- це дійсно багатство, яке постійно відновлюється та приносить прибуток. Досить сказати, що від реалізації деревини та виробів із неї державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» за 9 місяців 2019 року отримало 77.9 млн.грн доходу, що на 2,5 млн.грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  Підприємство є бюджетно-утворюючим: держава і громада Краснопільщини за цей рік отримала податків на загальну суму 38.1 млн.грн., що на 5.7 млн.грн більше ніж за три квартали 2018 року, в тому числі перераховано до місцевого бюджету 10.4 млн.грн, до обласного бюджету – 3.2 млн.грн, до ЄСВ -6,9 млн.грн. Середньомісячна заробітна плата на одного працюючого за 9 місяців 2019 року склала 14826 грн, що на 1444 грн. більше минулорічного показника.

 Лісова галузь – одна з багатьох в Україні, яка не тільки є інвестиційно-привабливою, але здатною самостійно вкладати кошти у свій розвиток.

 У 2019 році підприємство на капітальні інвестиції спрямувало понад 2,6 млн. грн власних коштів. Зокрема придбано два трактори МТЗ-82, автомобіль УРАЛ із гідроманіпулятором, автомобіль для перевезення робітників, лісогосподарський інвентар, комп`ютерну техніку. Побудовано 1,1 кілометрів доріг лісогосподарського призначення, ввели в дію АПІ будинок в Великобобрицькому лісництві та інше.

  Господарська діяльність лісгоспу спрямована на проведення раціонального, невиснажливого ведення лісового господарства. В 2019 році вже посаджено 100 га. лісових культур, проведено догляд за молодняками на площі 143 га.,та за лісовими культурами на площі 1310 га.

 Вся заготовлена деревина вивозиться на нижній склад або в двір споживача. Так, за 2019 рік вивезено 42,5 тис.м3 деревини, в тому числі об’єктам соціальної сфери завезено 6,2 тис.м3 дров.

 Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» допомагає місцевій владі в забезпеченні дровами всіх шкільних закладів, садочків, сільських рад, реалізовує дрова населенню, надає допомогу при реконструкції об`єктів соціальної сфери громади.

  Наші здобутки – результат сумлінної праці трудового колективу. На засіданні колегії Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, яке відбулося 29 жовтня 2019 року, підведено підсумки господарсько-фінансової діяльності підприємств управління за 9 місяців 2019 року. Наше підприємство визнано переможцем, за що велика вдячність всім працівникам. Основне завдання лісівників Краснопільщини сконцентрували всі свої зусилля на збереженні лісів, їх відтворенні й охороні.

 

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»