Лісівники працюють на розбудову Краснопільщини.

  Як і будь-що живе, ліси потребують особливої уваги та знань від тих, хто ними опікується. Разом із тим, у доброго господаря ліс- це дійсно багатство, яке постійно відновлюється та приносить прибуток. Досить сказати, що від реалізації деревини та виробів із неї державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» за 2016 рік отримало 67644, 0 тис.гривень доходу, що на 8445тис.гривень більше, ніж за 2015 рік. У тому числі отримано 108, 2 тис. грн. від реалізації новорічних ялинок; 107,0 тис.грн від полювання; від реалізації декоративного садивного матеріалу 285.3 тис.грн. Підприємство є бюджетно-утворюючим: держава і громада Краснопільщини за 2016 рік отримала податки на загальну суму 30854, 0 тис.грн. , що на 10581, 4 тис.грн більше ніж за 2015 рік, в тому числі перераховано у місцевий бюджет 9317 тис.грн , що на 3816 тис.грн більше минулорічного показника. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за 2016 рік склала 9631, 4 грн, що на 4031, 1 більше минулорічного показника.
Лісова галузь – одна з багатьох в Україні, яка не тільки є інвестиційно-привабливою, але здатною самостійно вкладати кошти у свій розвиток.
У 2016 році підприємство на капітальні інвестиції спрямувало понад 4575, 0 тис.грн власних коштів. Зокрема придбано автомобіль УРАЛ-4320, трактор «Беларусь-821», автонавантажувач, 14 одиниць бензопил «Штіль», 8 кущорізів по догляду за молодняками та лісовими культурами;трелювальний пристрій, гідроманіпулятор, рубач коридорів і багато інших основних засобів. Сьогодні ми продовжуємо цю роботу по розвитку підприємства. Планується поновити тракторний парк двома колісними тракторами МТЗ-82; придбати мінітрактор з набором лісогосподарських знарядь і багато іншого в цьому році.
При зустрічі з колективом очильник районної адміністрації Юрій Яремчук позитивно відмітив роботу підприємства за 2016 рік у плані надходження податків бюджетам і державним цільовим фондам, допомогу районній владі в забезпеченні дровами всіх шкільних закладів, садочків, сільських рад, надання допомоги при реконструкції центру селища в питанні декоративного садивного матеріалу і багато інших питань. Районна влада , по мірі можливостей, допомагає нашому підприємству вирішувати ті чи інші питання, тому лісівники сьогодні сконцентрували всі свої зусилля на збереженні лісів, лісорозведенні , відтворенні й охороні від пожеж, шкідників і браконьєрів.
Попереду багато роботи і кожен працівник вносить свою часточку в розбудову нашого підприємства та Краснопільщини.

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»