Майбутнє лісу у твоїх руках.

Майбутнє лісу у твоїх руках.

    Ліс – це найбільше диво на землі. Любити природу – не тільки високоморально, гуманно, а й життєво необхідно. Все життя людини нерозривно пов’язане з лісом. Починаючи з 2013 року Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу. 10-а Ювілейна Акція Держлісагентства « Майбутнє лісу у твоїх руках» буде тривати до Дня Довкілля, який цього року в Україні відмічається 18 квітня.

    Державне підприємство « Краснопільське лісове господарство» організовує ряд заходів для ознайомлення школярів Краснопільського району з особливостями вирощування лісів та ведення лісового господарства. В квітні місяці у школах району пройдуть конкурси на кращий малюнок серед молодших школярів та кращий твір серед учнів 6-7 класів за темою « Людина та ліс». При проведенні акції « Майбутнє лісу у твоїх руках» школярами району та працівниками лісгоспу, представниками громадськості та місцевої влади буде посаджено ліс, де головною породою буде дуб черешковий і сосна звичайна. Будуть закладені алеї випускників, парки біля шкіл – одним словом цього дня в школах району буде висаджено декоративних дерев та кущів. Учасники акції віддадуть свою шану лісом, що дарують нам насолоду відпочинку на природі, деревини для будівництва та оздоблення домівок, дрова для опалення, папір для друку а також гриби та ягоди до столу та цілющі трави для здоровя.

    Ліс оспіваний у чудових народних піснях та легендах, до нього звертаються у своїй творчості композитори, художники, письменники – наприклад, М.Рильський про ліс сказав –  «Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, той достоїн людської любові, бо живе й працює для століть».

Прес-служба державного підприємства «Краснопільське лісове господарство»