«Майбутнє лісу в твоїх руках»

 Доброю щорічною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю стала акція « Майбутнє лісу в твоїх руках», яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України.

  Цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» проводиться з 21 березня (Дня лісу) до 20 квітня (Дня довкілля).

 До участі в заходах залучилися представники об`єднаних територіальних громад Краснопілля та Верхньої Сироватки, представники місцевого самоврядування та Великобобрицького шкільного лісництва « Дружба».

  Мине не одне десятиліття, зміниться не одне покоління, поки деревця, які ви посадите сьогодні, досягнуть віку своєї стиглості і сьогодні кожний із вас внесе особистий внесок у таку благородну і потрібну справу створення лісу, який стане доброю і цілющою згадкою майбутнім поколінням- звернувся до присутніх під час офіційного відкриття заходу директор лісгоспу Віктор Васильович Мороз.

  Особливо хочеться подякувати школярам, які працювали з вогником і великою зацікавленістю на посадці ялини. Після закінчення роботи, отримавши масу позитивних емоцій від зробленої справи дітлахи із задоволенням поласували солодощами, які приготували для своїх помічників працівники лісгоспу.

  Селищний голова Юрій Анатолійович Яремчук поділився своїми враженнями під час Акції, відмітивши, що лісівники і присутні учасники Акції роблять важливу і корисну справу по створенню нових лісових насаджень для майбутніх поколінь.

  Підводячи підсумки проведеної Акції « Майбутнє лісу у твоїх руках» хочеться зазначити, що людина, яка посадила в своєму житті хоча б одне дерево, ніколи не буде нищити природу.

 

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»