Ми працюємо на майбутнє

   Для нашого підприємства, як і для всіх лісівників Сумщини, пріоритетним завданням було, є і буде збільшення лісистості нашого краю, дбайливий догляд за лісовими насадженнями, їх надійне збереження.

Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» входить в трійку кращих підприємств за обсягами реалізації продукції, розміром заробітної плати та загальним обсягом сплати податків і відрахувань до бюджетів різних рівнів і державних цільових фондів . Наше підприємство у 2017 року перерахувало державі 34,4 млн. грн., що на 3,6 млн.грн. більше ніж в минулому році. Отримано доходу від реалізації продукції 82,2 млн .гривень, що на 14,6 млн більше аналогічного періоду минулого року. Середньооблікова чисельність працюючих становить 231 чоловік.

Виконані планові показники по відтворенню лісів-на 126%, посаджено лісових культур на площі 101 га, проведено догляд за лісовими культурами на площі 1451га, проведено доглядів в молодняках на площі 293га., процент виконання плану склав 122%. .Заготовлено деревини від усіх видів рубок 54,1 тис. куб.м. , ріст продуктивності праці склав 113,1 %.

 На вивезенні лісу використовували автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами. В 2017 року придбали трелювальний трактор GAL-5052S за 1,4 млн.грн. Цей трактор забезпечить трелювання лісу в важкодоступних місцях в Осоївському та Верхньосироватському лісництвах. Також було придбано 3 трактори «Беларус-82.1» на суму 1,3млн.грн. Для Краснопільського лісництва купили новий вантажопасажирський автомобіль УАЗ за 340 тис.грн для перевезення малих комплексних бригад та забезпечення лісогосподарської діяльності лісництва.  Відремонтовано лісовозні дороги, побудовано 2,1 км доріг лісогосподарського призначення на суму 1,3млн.грн. Загалом лісгосп придбав за 2017 рік основних засобів та малоцінних необоротних активів на с уму 7,4 млн. грн.

   Заощаджені кошти інвестуємо у розвиток власного виробництва, завдяки цьому маємо можливість підвищувати заробітну плату нашим працівникам.

  Для роботи підприємства в осінньо-зимовий період виділялися додаткові кошти на поліпшення умов праці робітників. Були відремонтовані обігрівальні будиночки закуплені паливно- мастильні матеріали ,впроваджені нові бензомоторні пили, відремонтовані автомобілі для підвезення лісорубів до безпосередніх міст роботи. Лісорубів забезпечили спецодягом. Виробничі приміщення забезпечені новим обладнанням, в цехах освітлення та температурний режим відповідає вимогам охорони праці та виробничій санітарії. На дані заходи адміністрацією лісгоспу було направлено більше 680 тис.грн.

  На нашому підприємстві кожен професіонал своєї справи, тому попереду багато роботи і всі повинні об`єднати зусилля на вирішення найважливіших справ сьогодення та розбудови Краснопільщини.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

30.03.2018