На Сумщині акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» розпочинає свою ходу

  На Сумщині стартувала Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». ЇЇ початок традиційно співпадає з  Міжнародним днем лісів, що відзначається міжнародною спільнотою 21 березня. Триватиме Акція впродовж місяця – до Дня довкілля.

  «Щорічно підприємства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства висаджують більше тисячі гектарів лісу.  Весна – це найкращий період для посадки, але дуже короткий, адже треба встигнути посадити кожен сіянець у вологу землю. Щоб впоратись з цією кропіткою роботою вчасно,  в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» до посадки лісу активно залучається громадськість», – говорить начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

  До слова, минулорічна Акція встигла за місяць заглянути у найвіддаленіші куточки області. Шкільна і учнівська молодь, представники органів влади, місцевого самоврядування, інших державних установ, медійники і просто небайдужі люди охоче долучалися до весняної лісокультурної кампанії, чим допомогли лісогосподарським підприємствам Сумського ОУЛМГ  створити 46 га лісу.

  На час цьогорічної Акції плани сумських лісівників не менш амбітні. Поряд з практичною роботою у лісі планується проведення ряду заходів пізнавального характеру: екскурсій, квестів, музейних і лісових уроків, а також традиційний конкурс дитячої творчості «Людина та ліс».

  «Цьогорічна Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» відзначає в області  чотирнадцяту річницю. За тринадцять попередніх років її учасниками стали понад 500 тисяч школярів, представників влади та громадських організацій, вони висадили вісім з половиною мільйонів сіянців на загальній площі майже півтори тисячі гектарів», – продовжує  начальник управління.

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ