Нагадування мисливцям: триває обмін контрольних карток обліку добутої дичини

  Державне Підприємство «Краснопільське лісове господарство» нагадує, що для своєчасної підготовки до сезону полювання 2019/20 рр., який стартує в серпні, мисливцям необхідно обміняти контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання. Для цього слід звертатися до облуправління з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години (адреса: м. Суми, вул. Засумська 12А, відділ мисливського господарства). Мисливцям які проживають в старостинських округах, та не мають змоги обміняти контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання в облуправлінні, слід звертатися до ДП «Краснопільське лісове господарство» з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години (адреса: смт Краснопілля., вул. Калініна 6, відділ лісового господарства).

  Контрольна картка видається з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року і діє з дня її видачі до 30 квітня 2020 р. включно. У випадку зміни місця реєстрації можна отримати нову контрольну картку та посвідчення мисливця за умови пред’явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці.

  Бажаючим стати мисливцем потрібно скласти екзамен в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Екзамен на отримання посвідчення мисливця приймається за екзаменаційними білетами по середах. У білетах містяться питання, які охоплюють знання положень законодавства про мисливське господарство та полювання, правил надання першої допомоги при нещасних випадках на полюванні, правил поводження зі зброєю, відповідальності за порушення правил полювання тощо.

  Звертаємо увагу на те, що згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» державним виконавцям надано право за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, виносити вмотивовану постанову про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання, до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»