Наші плани на 2017 рік

   Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» в новому 2017 році почало трудову діяльність з новими планами і кращими сподіваннями на майбутнє. Для цього є всі необхідні умови .
На 1 квартал заплановано заготовити та вивезти майже 14.2 тис.м3 деревини. Для цього маємо 12 одиниць техніки для вивезення деревини. Крім цього буде придбано 1 причеп модель МАЗ-8935, 1 автомобіль УРАЛ-4320 з установкою на нього гідроманіпулятора марки DL70Z. Плануємо в новому році поповнити тракторний парк двома колісними тракторами МТЗ-82, поліпшити умови праці під час технічного обслуговування машино тракторного парку в Краснопільському лісництві. По догляду за рослинами по Великобобрицькому лісорозсаднику буде придбано мінітрактор з набором лісогосподарських знарядь. По Верхньосироватському лісництву придбано рубач коридорів РКР-1,5 для проведення механізованого догляду в молодняках та догляду за лісовими культурами по знищенню бур»янів та порослі, що дасть змогу частково вивільнити важку ручну працю наших працівників.
Хочеться відмітити , що трудівники нашого підприємства повною мірою забезпечені державною гарантією з оплати праці, заробітна плата виплачується у встановлені законодавством терміни, тому колектив налаштований на виконання виробничих завдань.
Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»