Новий рік, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять та яку з нетерпінням чекають люди.

    Новий рік, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять та яку з нетерпінням чекають люди.

   Новорічні та різдвяні свята – неможливі без прикрашування оселі ялинкою з іграшками. За останні роки по ДП « Краснопільський лісгосп» застосовується електронний облік деревини, мета якого – протидія незаконним рубкам і тіньовій реалізації новорічних ялинок. Вартість новорічної красуні до 1, 5 м складає в середньому 35 грн з ПДВ плюс бірки з хомутом 2-27 грн.

   Новорічний комплект з гілочок буде коштувати 25 грн з ПДВ. Крім того підприємство реалізує ялинки до 1 м в горщиках за ціною 70 гривень з ПДВ, а також ялинки в контейнерах до 0.5 м по ціні 35 грн з ПДВ, які будуть підростати і радувати ваші оселі цілий рік. Для охорони лісових красунь по лісгоспу виданий наказ щодо забезпечення охорони хвойних насаджень у передноворічний період спільно з органами внутрішніх справ . Для цього створені по лісництвах рейдові бригади із працівників державної лісової охорони і представників органів внутрішніх справ за участю природоохоронних організацій.

   Із працівників державної лісової охорони та органів міліції будуть створені пости на дорогах. Звертаємося до кожного громадянина свідомо купувати новорічні ялинки винятково із захисними бирками. Адже спеціально створені рейдові бригади перевірятимуть не тільки продавців, а й покупців. Щоб не стати співучасником протиправних дій та не відшкодовувати 283грн. 45 коп. штрафу купуйте новорічні ялинки тільки із захисними бирками в ДП « Краснопільський лісгосп» .

Божої благодаті та родинної злагоди Вам і Вашим рідним , з Новим роком і Різдвом Христовим !

З повагою
ДП « Краснопільський лісгосп»