Новорічне свято для дітей лісівників

В же стало традицією, що кожного року Державне підприємство Краснопільське лісове господарство та профспілковий комітет влаштовує захоплююче новорічне свято, справжню зимову казку для дітей працівників лісової галузі . У цьому році таке казкове дійство відбулося у залі Дитячого будинку творчості Краснопільського районну у вигляді казки.

Для більше 40 маленьких гостей, які прийшли разом із батьками, пролунали теплі слова та поздоровлення. Перед дітьми з театралізованою виставою виступив колектив Дитячого будинку творчості.

Улюблені казкові герої влаштували не забутнє свято для малечі . Разом з дідом Морозом та Снігуронькою малеча запалила яскраві вогники на красуні-ялинці. Захоплюючі конкурси на кмітливість та спритність, дружні хороводи та веселі пісні довкола ялинки створювали новорічний настрій. Мабуть самою приємною в цьому святі було отримання від Діда Мороза новорічних подарунків. Переповнені радісними емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів – найвища нагорода для кожного.

А на останок улюблені казкові герої разом з Дідом Морозом та Снігуркою побажали всім міцного здоров’я , успіху та гарного Нового року.