Новорічні ялинки для населення

  Для забезпечення потреб населення у новорічних ялинках та соснах у ДП «Краснопільське лісове господарство» створено 13 га плантацій новорічних дерев, де вирощується 39 000 сосен та ялин.

  Для комфорту покупців біля кожного лісництва буде створено торговельні майданчики де можна придбати новорічні красуні.

  Ціна на новорічні дерева не змінилася і залишилася на рівні минулого року. Так, за метрову ялинку чи сосонку потрібно буде заплатити 57 грн, новорічну красуню висотою 1,5 м лісівники будуть продавати за 66 грн.

  Зараз лісівники Краснопільщини реалізують новорічні дерева для гуртових покупців. Легальність ялинок можна відстежити за штрих-кодом який знаходиться на бирці чи стрічці прикріпленій до стовбура дерева.

  Лісівники попереджують, що для забезпечення охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування напередодні нового 2021 року створено рейдові бригади, які патрулюють молоді хвойні масиви. Крім того будуть проводитись перевірка ялин, які реалізуються на ринках селища на легальність походження. До складу рейдових бригад крім працівників державної лісової охорони входять працівники поліції, які нагадують, що розмір шкоди за зрубане дерево діаметром пенька до 10 см становить 581,73 грн, а діаметром від 10 до 14 см – 913,98 грн та штраф у розмірі від 510 до 1020 грн.