Обласна спартакіада лісівників

До професійного свята – Дня працівників лісу 9 вересня цього року відбулася спартакіада з лісівничого багатоборства серед лісогосподарських підприємств Сумщини на базі Сумського національного аграрного університету.
Загалом сумські лісівники випробували свою силу та вміння у 10 видах змагань. Це зокрема метання сокири, розпил колоди двох-ручковою пилою, стрільба з пневматичної гвинтівки по мішені чоловіками і жінками, користування ранцевим вогнегасником, випилювання деревних млинців бензопилою, біг по 20-ти метровій колоді, поперечне розрубування сокирою лежачої 2-м колоди , лісова естафета, перетягування линви.

В цих змаганнях команда працівників державного підприємства
«Краснопільське лісове господарство» в складі 16 чоловік теж приймала участь. Набравши в загальному заліку 78 балів наша команда завоювала друге загальнокомандне місце і отримала масу задоволення та позитивних емоцій. В окремому виді спорту — по випилюванню млинців бензопилою Кузьменко Микола Михайлович зайняв 1 місце, не було рівних і лісничому Краснопільського лісництва Шкирі Олегу Борисовичу – 1 місце на п’єдесталі пошани. Єгер Краснопільського лісництва Поляков Андрій Володимирович в стрільбі з пневматичної гвинтівки по мішені – 2 місце .

А взагалі перемогли всі, бо робота у лісовому господарстві вимагає хорошої спортивної форми, а подібні спартакіади неабияк піднімають настрій і дух працівників.

За зайняте загальнокомандне II місце команда ДП «Краснопільський лісгосп» була нагороджена дипломом, кубком та грошовою нагородою.
Переможці та призери змагань були також нагороджені Грамотами та грошовими нагородами.
По закінченню спартакіади переможцям змагань було надано право підняття прапора.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»