Перевірка до готовності надзвичайних ситуацій

  22.06.2022 р. Головним управлінням ДСНС України спільно з Сумським обласним управлінням лісового та мисливського господарства відбулася перевірка ДП «Краснопільське лісове господарство» до готовності надзвичайних ситуацій і забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

  З метою запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах та оперативного реагування на них у пожежонебезпечний період 2022 року здійснено комплекс першочергових профілактичних та попереджувальних заходів в лісах.

  Підпорядкованими підприємствами та Управлінням до початку пожежонебезпечного періоду 2022 року розроблено, погоджено з підрозділами ДСНС, відповідними організаціями та затверджено в районних та обласній державної адміністрації мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж.

До відома громадян:

  Лісовий фонд України є високо пожежонебезпечним об’єктом, охорона його від пожеж – моральний обов’язок кожного члена суспільства.

  Забезпечення пожежної безпеки в лісі покладається на керівників лісогосподарських підприємств та громадян, що ведуть лісове господарство.

  Пожежі завдають лісам величезної шкоди. Це – страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Гинуть не тільки дерева, а й птахи, звірі, вигоряє лісова підстилка і верхній шар ґрунту. Пожежа завдає величезної шкоди навіть тоді, коли вона поширюється лише по землі і не переходить на крони дерев.

  Щоб попередити пожежу, перебуваючи в лісовій та лісопарковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки та розпорядження Сумської ОДА № 100-ОД від 24.03.2022р. «Про заборону відвідування населення лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану».