Підготувались до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.р.

 Для стабільної роботи лісгоспу в осінньо-зимовий період 2018-19р.р. впроваджуємо енергозберігаючі технології, посилюємо режим економії тепла, електроенергії, палива та інших матеріально- технічних ресурсів в лісництвах та інших підрозділах з дотриманням графіка температурного режиму в адміністративних і виробничих приміщеннях.

 Лісничі, керівники підрозділів лісгоспу завершили підготовчі роботи і забезпечили нормальне функціювання в осінньо-зимовий період ввірених будівель, техніки, котелень, топочних, теплових і водомереж, іншого енергосилового обладнання та лісовозних доріг.

 Створюються сприятливі і безпечні умови роботи у ввірених трудових колективах по виконанню виробничих завдань в умовах холодів і дотримуються вимоги техніки безпеки, пожежної безпеки і безпеки руху. Забезпечується належний технічний стан теплових мереж та системи опалення від водогрійного котла КВМ(а)-0,82.

   Опалювальний період розпочався вчасно.

   Стоянка автомобілів і тракторів організована в теплих гаражах.

  Робітники підприємства забезпечені теплим спецодягом та гарячим чаєм. Налагоджена робота обігрівальних вагончиків для працівників.

 Адміністрація постійно створює належні умови для стабільної роботи підприємства і покращення умов праці для працівників.

19.11.2018

Прес – служба ДП «Краснопільське лісове господарство»