Підведення підсумків виконання колективного договору

24.01.2018

   23 січня відбулася профспілкова конференція  ДП «Краснопільський лісгосп» по  підведенню підсумків  виконання колективного договору  за 2017 рік та його укладання на 2018 рік за  безпосередньої участі голови  Сумської обласної профспілки працівників лісового господарства  Шпаковича Михайла  Миколайовича, яка пройшла у форматі живого відкритого діалогу.

    Присутні  заслухали звіт директора  Мороза Віктора Васильовича , який  доповів  про роботу підприємства, зазначив ,що виконані всі гарантії та обов’язки перед державою, працівниками. Середньомісячна заробітна плата зросла  на 1287 гривень. Крім гарантованої оплати праці робітники отримували  всі соціальні виплати. При досягнутому рівні реалізованої продукції, продуктивність праці на 1 працюючого склала 355,8 т.грн. Голова  профспілки  Кузнецова Тетяна Денисівна  зупинилася на тому , що  адміністрацією лісгоспу  були створені належні безпечні  умови праці . На заходи з охорони праці безпосередньо використано 680 т.гр, що складає 2% від фонду оплати праці. Здійснила вичерпний аналіз виконання колективного договору за 2017 рік.  В обговоренні доповіді активну участь взяли  делегати структурних підрозділів.     Під час конференції було розглянуто ряд актуальних питань ,організації    проведення   культурно-масових та оздоровчих заходів, виконання зобов’язань колективного договору та інших  поточних питань.  В усіх виступах загострювалася увага проти  необдуманих і невиважених наслідків, які приведуть до приватизації лісів і скороченню трудових колективів.

   Михайло  Миколайович  Шпакович акцентував  свою увагу  на  практичних діях  профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працівників, позитивну  роботу колективу і роботодавця.

   У ході конференції  було  укладено Колективний договір  на 2018 рік, затверджено план  відповідних заходів , обговорено  соціальні гарантії  та виплати .

                                   Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство».