Придбайте ялинку до свята

Придбайте ялинку до свята.

    Новий рік – єдина надія, яку протягом століть щорічно відзначають у країнах світу та на яку з нетерпінням чекають люди. Новорічні та Різдвяні свята – неможливі без прикрашування оселі ялинкою з іграшками.
Щорічно ДП « Краснопільське лісове господарство» реалізує новорічних ялинок до трьох тисяч штук. Для охорони лісових красунь по лісгоспу виданий наказ щодо забезпечення збереження хвойних насаджень у передноворічний період спільно з органами внутрішніх справ.
   Для цього створені по лісництвах рейдові бригади із працівників державної лісової охорони і представників органів внутрішніх справ за участю природоохоронних організацій. Із працівників державної лісової охорони та органів поліції будуть створені пости на дорогах .
   Вартість новорічної красуні до 2 метрів складає від 30 гривень з ПДВ. Новорічний комплект – 15 гривень . Ялинка в горщику -96 гривень. Ялинки будуть реалізовуватись при наявності на них бирок зі штрих-кодом. Придбати зелені красуні до свята можна у всіх лісництвах з 8 до 16 годин, крім суботи та неділі.
   Звертаємо до кожного громадянина свідомо купувати новорічні ялинки винятково із захисними бирками. Адже спеціально створені рейдові бригади перевірятимуть не тільки продавців, а й покупців. Щоб не стати співучасником протиправних дій та не відшкодовувати за зрубане хвойне дерево суму збитків із штрафом в розмірі 334 гривні, купуйте новорічні ялинки тільки із захисними бирками в ДП «Краснопільське лісове господарство»

Божої благодаті та родинної злагоди Вам і Вашим родинам.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»