Придбання трелювального трактора

   Сучасне життя вимагає від підприємства підвищення ефективності виробництва, впровадження прогресивних форм господарювання та відповідального ставлення до використання наявних ресурсів. Велика увага приділяється якості розробки лісосік, відбір цінних сортиментів. Проводяться заходи спрямовані на підвищення технічного рівня, модернізацію та реконструкцію наявних основних засобів. Також направляються кошти в інвестиційну діяльність підприємства. За 7 місяців цього року проведено інвестицій в розвиток виробничої сфери за рахунок власних коштів на 5 млн.грн. Останнє придбання в липні місяці колодовирівнювач КВЛ-6 та новий експериментальний трелювальний трактор вітчизняного виробництва GAL-5052.

 На даний час проводиться введення в дію та стажування тракториста разом із спеціалістами ТОВ « ГА інжинирінг» в Осоївському лісництві.

 Для здешевлення вартості вивозки лісопродукції проводиться будівництво нової лісовозної дороги, яка буде проходить від Червоної Діброви-Марченки. Для цього заплановано освоїти 1,5 млн. грн.

 

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»