На Сумщині підведені підсумки конкурсу дитячої творчості «Людина та ліс»

17 червня на Сумщині були урочисто підведені підсумки обласного конкурсу дитячої творчості «Людина та ліс», що щорічно проходить в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства з обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю поєднує тісна співпраця. Це і практична діяльність шкільних лісництв, і спільне проведення природоохоронних заходів, акцій, конкурсів тощо. Одним з таких заходів є щорічний конкурс дитячої творчості «Людина та ліс», який проходить в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Тисячі робіт представила на цьогорічний конкурс талановита учнівська молодь Сумщини. Юні любителі природи малювали, прославляли в творах і віншували у віршах зелені легені нашої планети. Малюнки чарували палітрою кольорів та оригінальністю задуму, дивували глибоким змістом твори. У своїх роботах діти відверто озвучували екологічні проблеми наших лісів, закликали оберігати та примножувати державний лісовий фонд.

а ще можна покращити свою оцинку завдяки сайту, на якому можна купити домашню роботу

Представники професійного журі зізнались, що з такої кількості претендентів, достойних на звання кращих з кращих, визначитись було не просто. Та все ж, після кропіткої роботи переможці таки закріпили свої позиції.

17 червня на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю пройшло підведення підсумків конкурсу. Церемонія нагородження поєднувалася з цікавою і змістовною концертною програмою, в ній взяли участь кращі колективи Центру, серед яких вокальний гурт «Глорія», зразкова студія конкурсного бального танцю «Маестро» та інші.

В урочистій частині заходу взяли участь начальник управління освіти та науки Сумської облдержадміністрації Олена Попова та начальник відділу лісового господарства Сумського ОУЛМГ Анатолій Омельченко.

«Сьогодні і дорослих, і дітей об’єднала на цьому подвір’ї надзвичайно важлива спільна справа — справа захисту і збереження лісу», — звернулася до присутніх Олена Попова. Також, в своєму вітальному слові вона подякувала Сумському ОУЛМГ за партнерство та побажала дітлахам чудового, активного і змістовного літнього відпочинку.

«Людина, яка посадила в своєму житті хоча б одне дерево, ніколи не буде нищити природу», — зазначив під час свого виступу Анатолій Омельченко.  Він привітав учасників конкурсу і, як завжди, завітав на підведення підсумків не з пустими руками. Тож, не гаючи часу, гості приступили до церемонії нагородження переможців.

Першість у конкурсі на кращій твір виборола минулорічна переможниця конкурсу, учениця 8 класу Конотопської гімназії Катерина Радченко. ЇЇ віршований твір «Ліс мого життя» вразив глибиною свого змісту і не лишив байдужими жодного з представників журі. ІІ місце посіла робота «Ліс – благословення людству» учениці Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Коваленко Надії, на ІІІ місці – твір Марченко Федора з Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  «Мій рідний край».

В конкурсі на кращий тематичний малюнок перемогла робота «Врятуймо ліс» вихованки Ямпільського районного центру дитячої творчості  Пирогової Анастасії. На ІІ місці – робота «Людина та ліс» вихованки обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Ганжали Софії, робота «Завжди на варті» вихованки Роменського міського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддюДіденок Альбіни на ІІІ місці.

Всі переможці отримали почесні грамоти та цінні подарунки. Також, заохочувальними призами були відзначені ще по чотири кращі роботи у кожній номінації.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ