Про підсумки господарсько-фінансової діяльності за 1 квартал 2018 року

 Для нашого підприємства, як і для всіх лісівників Сумщини є збереження лісу, збільшення лісистості нашого краю, дбайливий догляд за лісовими насадженнями.

 У першому кварталі 2018 року було перераховано державі 11,4 млн.грн, що на 2.2 млн .грн. більше ніж в 1 кварталі 2017 році. Отримано чистого доходу від реалізації продукції 26.5 млн .гривень, що на 7.5 млн більше аналогічного періоду минулого року.

 Значна сума коштів інвестується у розвиток виробничої сфери (капітальні інвестиції склали 3млн.грн. Придбано 1 трактор, 1 автомобіль, мульчер молоткового типу, лісогосподарський інвентар, комп’ютерна техніка та інше. Проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази .

  Наші здобутки – результат сумлінної праці трудового колективу. На підприємстві проводиться значна робота по благоустрою та впорядкуванню територій структурних підрозділів лісгоспу та центральної садиби. І все це – складові ефективного виробництва.

  На нашому підприємстві кожен професіонал своєї справи, тому попереду багато роботи і всі сьогодні повинні об’єднати зусилля на вирішення найважливіших справ сьогодення.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

26.04.2018