Про підсумки господарсько-фінансової діяльності за 1 півріччя 2018 року

       Для нашого підприємства, як і для всіх лісівників Сумщини є збереження лісу, збільшення лісистості нашого краю, дбайливий догляд за лісовими насадженнями.

     У першому півріччі2018 року було перераховано державі 22,6 млн.грн, що на 4.8 млн.грн. більше ніж за  півріччя  минулого року. Отримано чистого доходу від реалізації продукції  51,0 млн .гривень, що на 9.0  млн більше аналогічного періоду минулого року.

    Значна сума коштів інвестується  у розвиток виробничої сфери.  Капітальні інвестиції склали 4.3млн.грн. Придбано 1 трактор, 1 автомобіль з гідроманіпулятором, мульчер молоткового типу, лісогосподарський інвентар, комп’ютерна техніка та інше. Проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази .

     Наші здобутки – результат  сумлінної праці  трудового колективу.       На підприємстві проводиться   значна робота по благоустрою та впорядкуванню територій структурних підрозділів  лісгоспу та центральної садиби.

      І все це –складові ефективного  виробництва.

    На нашому  підприємстві  кожен  професіонал своєї  справи, тому попереду  багато роботи  і всі  повинні  об’єднати   зусилля  на  вирішення найважливіших  справ сьогодення.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

27.07.2018