Про відкриття полювання на диких парнокопитних і хутрових звірів

Про відкриття полювання на диких парнокопитних і хутрових звірів на території мисливських угідь ДП Краснопільське лісове господарство В мисливський сезон 2014-2015рр.
Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання”, (із змінами та доповненнями).


1. Встановити такі строки полювання:

1.1. Індивідуальне полювання на копитних тварин:
– на самців кабана та його молодняк, здатного до самостійного існування – з 1 вересня 2014 р. до 31 січня 2015 р. включно;
– на самців оленя плямистого – з 1 вересня 2014 р. до 31 січня 2015 р. включно.
– на самців козулі – з 1 вересня 2014 р. до 31 грудня 2014 р. включно.
– на самок кабана, козулі і оленя плямистого, та їх молодняк, здатний до самостійного існування – з 1 листопада до 31 грудня 2014 р. включно.

1.2. Облавне полювання на диких парнокопитних тварин з 1 листопада до 28 грудня 2014 р. включно. Колективне полювання на диких парнокопитних тварин з 1 листопада 2014 р. до 31 січня 2015 р. включно.

1.3. На зайця-русака, лисицю. єнотовидного собаку у відкритих для полювання польових угіддях господарства – з 1 листопада 2014 р. до 31 січня 2015 р. включно.
Полювання на лисицю та єнотовидного собаку дозволити під час колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин при наявності в мисливця ліцензії або відстрілочної картки.
Відстріл лисиці в лютому місяці 2015 р. провести бригадами мисливців (відповідно затверджених списків) по одноразових відстрілочних картках за обов’язковою участю єгерської служби або державної лісової охорони лісгоспу.

2. Встановити, що:

2.1. Днями полювання є :
– на парнокопитних – індивідуальне полювання – усі дні тижня, колективне та облавне, на зайця-русака, лисицю та єнотовидного собаку – субота й неділя .

2.2. Денна норма відстрілу зайця – русака одним мисливцем – один заєць. Норма відстрілу лисиці та єнотовидного собаки не лімітовано.

2.3. Полювання на зайця – русака , лисицю єнотовидного собаку проводити за відстрілочними картками господарства із зазначеному у них П.І.Б. мисливця ,терміну і місця полювання, на вказані в них види дичини, з обов’язковою реєстрацією мисливців перед початком полювання та з обов’язковим записом добутої дичини в контрольних картках обліку добутої дичини та порушень правил полювання.
Бригаді мисливців лісгоспу, яка проводить боротьбу з шкідливими тваринами та птахами а також приймає активну участь по боротьбі з браконьєрством видати пільгові -безкоштовні відстрілочні картки на пернату дичину та хутрових звірів.

2.4. Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 ( двадцяти) мисливців(у разі облавного полювання разом з нагоничами ), і не більше двох разів в одному мисливському угідді ( квартал) протягом сезону.

2.5 Полювання на диких парнокопитних тварин проводити за присутністю єгерської служби лісгоспу та за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством аграрної політики та продовольства України лімітами добування диких парнокопитних тварин і інструкцією про порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин та порядок здійснення полювання на цих тварин.

ДП “Краснопільський лісгосп”