Продовження пожежонебезпечного періоду

  Готовність протистояти лісовим пожежам – одне з пріоритетів роботи державного підприємства «Краснопільське лісове господарство». А з настанням теплого періоду року це питання набирає особливої актульності.

  Нагадаємо, щоб в умовах воєнного стану упередити виникнення лісових пожеж та мінімізувати їх наслідки, в області введена заборона на відвідування населенням лісів та в’їзду до них транспортних засобів й іншої техніки.

  Розпорядження Сумської ОВА від 24.03.2022 № 100-ОД «Про заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану».

  1. Заборонити на час дії правового режиму воєнного стану відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Сумської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком Збройних Сил України, командуванням видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України, управління оперативних командувань, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів.
  2. Районним військовим адміністраціям спільно з сільськими, селищними та міськими головами провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо заборони відвідування населенням лісів і в’їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану.
  3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення відповідно до законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сумської обласної військової адміністрації.

  У складний час ДП «Краснопільське лісове господарство» піклується про Державний Лісовий Фонд, проводить заходи щодо запобігання виникнення та поширення лісових пожеж:

  • Перекриті позапланові лісові дороги крім транзитних шляхів.
  • Встановлена наглядова агітація та проводяться роз’яснювальні роботи з населенням
  • Проводимо влаштування нових протипожежних мінералізованих смуг та догляд за існуючими протипожежними мінералізованими смугами.