Розпочинається пожежонебезпечний період

  З приходом весни в Державному підприємстві «Краснопільське лісове господарство» розпочинається гаряча пора – в переносному і прямому значенні. Це означає, що розпочинається пожежонебезпечний період. Охорона лісу від пожеж одне з основних завдань лісової охорони.

  З метою підготовки до пожежонебезпечного періоду 2018 року на території Краснопільського лісгоспу проводяться профілактичні та попереджувальні заходи щодо  своєчасного  виявлення та гасіння лісових пожеж.

    На підприємстві створений план заходів, згідно якого проводиться інструктаж всіх працівників по правилах пожежної безпеки в лісах та проведено навчання з працівниками державної лісової охорони.

   В підрозділах лісгоспу створено графік чергування, забезпечено  щоденне  патрулювання лісової охорони в лісах.

   Найкращий спосіб уникнення пожежі – це профілактика і попередження. Вже сьогодні існує загроза виникненню лісових пожеж.

   Активізована робота рейдових бригад з виявлення порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України».

 Шановні громадяни, будьте свідомими!

  Пам’ятайте, що спалювання сухостою переростає у велику пожежу, особливо на відкритій місцевості, де швидкість вогню надзвичайно велика. Внаслідок спалювання сухої трави вогонь може стати неконтрольованим, що є прямою загрозою для навколишнього середовища. Самовільне випалювання сухої рослинності та її залишків карається згідно ст: 77,77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладання штрафу на громадян від 10 до 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 70 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Тож, давайте оберігати довкілля разом!

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»

11.04.2018р