Шановні лісівники та ветерани галузі ДП «Краснопільський лісгосп»!

        Це свято тих людей, кому на долю випала благородна професія – вирощувати ліси. Саме від професійної, невтомної та самовідданої праці працівників лісового господарства залежить збереження зеленого багатства, його відновлення для прийдешніх поколінь. Щоденна праця в усі пори року за будь якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи.

        Шановні працівники підприємства, дякуючи Вам за невтомність і самовідданість, бажаємо , щоб ваша робота приносила у Ваші домівки щастя, нехай у Ваших сім’ях завжди буде достаток, у серцях доброта і милосердя,  вагомих і значимих успіхів  у нелегкій, але дуже потрібній роботі , мудрості і терпіння. Впевнені, що ми й надалі робитимемо гідний внесок у збереження природних багатств Краснопільщини, задля добробуту наступних поколінь.

        Щирі слова подяки адресуємо і ветеранам нашого підприємства за безцінні знання та досвід, що вкладені ними у примноження й збереження зелених скарбів  нашого краю.

        Бажаємо Вам  святкового настрою, міцного здоров’я, великого людського щастя,  добра і благополуччя.  Хай достаток, мир і злагода не залишають Ваших домівок.

                                                               З повагою :

                                                              В.Мороз – директор ДП « Краснопільський лісгосп»;

                                                              Т.Кузнецова – голова профспілкового комітету.