Щорічний облік диких тварин

11.02.2022 року в мисливських угіддях ДП «Краснопільського лісгоспу» проведено облік диких тварин. В проведені обліку приймали участь працівники мисливського господарства та комісія в складі представників: Департаменту захисту довкілля та енергетики Сумської ОДА, Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

 За основу  обліку  взято метод  підрахунку тварин по підходах в місцях  підгодівлі, по слідах  на  зимових  стійбищах, слідах життєдіяльності та шумовим прогоном.

Незважаючи на тяжкі погодні умови облік проведено об’єктивно та охоплено значну територію мисливських угідь, облік проводився  в дев’яти  єгерських  обходах та п’яти  лісництвах  з різним  рівнем бонітету  мисливських угідь.

В мисливських угіддях лісгоспу нараховано такі основні види диких тварин: Лось – 9 голів, Плямистий олень – 39 голів,    Європейський олень – 57 голів, Кабан – 114 голів, Сіра куріпка – 388 голів, Козуля – 604 голів, Фазан – 430 голів, Заєць русак – 785 голів.

Нагадаємо, що такий щорічний облік здійснюється з метою об’єктивного контролю за використанням і відтворенням мисливських тварин на території області і є обов’язковим для усіх користувачів мисливських угідь.