Стартувала 10-а Ювілейна Акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках»

    В Державному підприємстві «Краснопільське лісове господарство» стартувала 10-а Ювілейна Акція Держлісагентства «Майбутнє лісу у твоїх руках», яка є найяскравішим заходом, чудовою традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю, а громадськості – з природою.

     У відкритті цього заходу взяли участь голова районної адміністрації Юрій Анатолійович Яремчук, голова районної ради Микола Васильович Приходько, голова селищної ради Іван Петрович Хомічов та інші представники місцевої влади. На запрошення лісівників організовано вийшли на посадку лісу школярі Краснопільської і загальноосвітньої школи 1-Ш ступенів, представники громадських організацій, представники ЗМІ та працівники підприємства.
     Мине не одне десятиліття , зміниться не одне покоління, поки деревця, які ви посадите сьогодні, досягнуть віку своєї стиглості і сьогодні кожний із вас внесе особистий внесок у таку благородну і потрібну справу створення лусу, який стане доброю і цілющою згадкою майбутнім поколінням- звернувся до присутніх під час офіційного відкриття заходу директор лісгоспу Віктор Васильович Мороз.
    Всього прийняло участь в Акції 60 чоловік. В цей день було створено 1.6 га лісових насаджень, головною породою якого є Дуб звичайний. Особливо хочеться подякувати школярам, які працювали з вогником і великою зацікавленістю на посадці дуба. Після закінчення роботи, отримавши масу позитивних емоцій від зробленої справи дітлахи із задоволенням поласували різними солодощами, які приготували для своїх помічників працівники лісгоспу.
   Голова районної адміністрації Юрій Анатолійович Яремчук поділився своїми враженнями під час Акції, відмітивши , що лісівники і присутні учасники Акції роблять важливу і корисну справу по створенню нових лісових насаджень для майбутніх поколінь і свій внесок у надзвичайно важливу справу державного значення ми зробили вже зараз.
    Підводячи підсумки проведеної Акції « Майбутнє лісу у твоїх руках» хочеться зазначити , що людина, яка посадила в своєму житті хоча б одне дерево, ніколи не буде нищити природу.

Прес-служба ДП «Краснопільське лісове господарство»