Створюємо ліс – дбаємо про майбутнє нашого краю

  В рамках акції «Створюємо ліси разом!» злагоджено і завзято, із гарним настроєм та почуттям відповідальності працівники ДП «Краснопільське лісове господарство» організували посадку лісу на площі 1,0 га  в кв .89  Краснопільського лісництва. До акції долучилися представники ДП «Краснопільський агролісгосп», Краснопільської об’єднаної територіальної громади а також  Віта Семеренко зі своїм сином та чоловіком, яка є видатною  біатлоністкою Краснопільського краю,заслуженим майстром спорту України, член національної збірної команди України, чемпіонка та бронзова призерка Олімпійських ігор в Сочі, п’ятиразова призерка чемпіонатів світу, переможниця й призерка етапів Кубка світу, п’ятиразова чемпіонка Європи з біатлону. Учасниця Олімпійських ігор 2010 року у Ванкувері2014 року у Сочі та 2018 року у Пхьончхані .

  Всі разом висадили 4760  штук саджанців Сосни звичайної.

  До початку весняної посадки лісу лісівники готувалися заздалегідь. Для цього було очищено площі та проведено механізовану підготовку ґрунту згідно проектів лісових культур, вирощено достатню кількість садивного матеріалу. Заздалегідь приведені до належного стану знаряддя праці.

  На даний момент  під час акції «Створюємо ліси разом» нашим підприємством посаджено 44 га нових насаджень Дуба звичайного, Сосни звичайної та Модрини Європейської. Акція буде тривати до 17 Квітня включно.