Сумські лісівники надають допомогу місцевим громадам у розчистці населених пунктів від снігових заметів

  Від західних до східних, від південних до північних кордонів Сумщини, скрізь, де хурделиця лишила снігові замети, майже впродовж доби, поряд з іншими, працювала техніка лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Наразі, це питання на особистому контролі начальника Сумського ОУЛМГ Віктора Чигринця. Адже соціальна складова завжди була на чільному місці у роботі лісогосподарських підприємств. Нині ж, як депутат обласної ради, про добробут місцевих громад Віктор Петрович турбується з подвійною силою.

  «Глухівський, Кролевецький, Роменський, Лебединський, Краснопільський, Сумський та Охтирський лісгоспи окрім розчистки, власне, структурних підрозділів підприємств, працювали на прочистці вулиць селищ і міст, соціальних об’єктів сіл та шляхів між відділеними населеними пунктами. Загалом лісівники розчистили понад 500 кілометів доріг», – говорить Віктор Чигринець.

  «У ніч з 8 на 9 лютого на Україну прийшов сніговий циклон. Не обминув він і Охтирський район. Працівники автогаража лісгоспу з п’ятої години ранку розпочали боротьбу зі стихією. Очистивши свою територію, ми активно включились в роботу по очищенню сіл, де розташовані лісництва, та оточуючі села Охтирського району – Кардашівка, Хухра, Лутище, Українка, Михайленкове, Буймерівка, Чернеччина, Новопостроєне, Грунь, Саратове, Олешня, Лантратівка, Великописарівськї ОТГ – Добрянське, Рябина, Попівка та Тростянецькї ОТГ – Поляне, Ніцаха і Солдатське. Всім хто приймав участь в боротьбі зі стихією – велика подяка!», – повідомляє директор Охтирського лісгоспу Юрій Римар.