Святкові заходи з нагоди Дня працівника лісу та 70-річчя утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства

 Колектив державного підприємства « Краснопільське лісове господарство» прийняв участь у святковому заході, який відбувся на базі ДП « Кролевецьке лісомисливське господарство» з нагоди Дня працівника лісу та 70-річчя утворення Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Під час урочистого відкриття учасників святкового дійства привітали начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець, голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович, представники керівництва області, поважні гості та господарі міста.

 За сумлінну і ефективну працю, вагомий особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва було нагороджено працівників нашого підприємства: начальника нижнього складу Клименка Віктора Васильовича Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, лісничого Великобобрицького лісництва Козловського Ігоря Миколайовича Грамотою обласної державної адміністрації, верстатника деревообробних верстатів цеху переробки деревини Ємця Олексія Миколайовича Грамотою Сумської обласної ради.

 Після урочистостей відбулася презентація всіх державних підприємств лісової галузі. ДП « Краснопільський лісгосп» презентував декоративні і екзотичні рослини, які вирощуються в базисному розсаднику Великобобрицького лісництва . Родзинкою презентації стало урочище « Образ».

 В подальшому була відкрита спартакіада з лісівничого багатоборства, програма якої складалася з 10 видів. Жага до перемоги не покидала жодну з команд лісівничої галузі. І в нелегкій боротьбі лісничий Краснопільського лісництва Олег Шкиря зайняв перше місце по метанню сокири, єгер Краснопільського лісництва Андрій Поляков -1 місце стрільба з пневматичної гвинтівки, майстер на нижньоскладських роботах Максим Мигаль-1 місце біг по 20-ти метровій колоді. Наші працівники гідно представили наше підприємство. Команда ввійшла в першу п`ятірку в загальнокомандному заліку.

Переможці та призери змагань були нагороджені Грамотами та грошовими нагородами.

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»