В ДП «Краснопільський лісгосп» відбулася профспілкова конференція

31.01.2019

  Тридцятого січня відбулась профспілкова конференція , на якій було підведено підсумки виконання колективного договору за 2018рік та прийнято колективний договір на 2019-й.

 У роботі конференції взяли участь делегати від трудових колективів всіх структурних підрозділів підприємства. Від Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства був присутній голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Миколайович Шпакович.

 Про підсумки роботи лісгоспу за минулий рік доповів директор Віктор Васильович Мороз, який зупинився на основних завданнях лісівників -це сконцентрувати всі свої зусилля на збереженні лісів, біорізноманітті тваринного та рослиннго світу, їх відтворенні й охороні , а також безперевного і невиснажливого лісокористування.

 Станом на 1 січня 2019 року у лісгоспі налічується 540 га незімкнутих лісових культур. в 2018 році було створено лісових культур на площі 81га. Весною 2019 плануємо орієнтовно посадити 30 га. Проведено доглядів за лісовими культурами на площі 1316 га. За результатами осінньої інвентаризації приживлюваність лісових культур склала 91,6 %. Заготовлено лісового насіння 8476 кг.

 За 2018 рік отримано доходу від реалізації деревини та виробів із неї 98,8 млн.грн.

 Підприємство є бюджетно- утворюючим: держава і громада Краснопільщини за 2018 рік отримала податків на загальну суму 43.7млн.грн. , що на 9.2 млн.грн більше ніж за 2017 рік, в тому числі перераховано до місцевого бюджету 8.4 млн.грн , до обласного бюджету- 3.5 млн.грн , до ЄСВ -7,9 млн.грн. Середньомісячна заробітна плата одного працюючого за 2018 рік склала 12819 грн, що на 932 грн. більше минулорічного показника.

 Лісова галузь- одна з небагатьох в Україні, яка не тільки є інвестиційно-привабливою, але здатною самостійно вкладати кошти у свій розвиток.

 У 2018 році підприємство на капітальні інвестиції спрямувало понад 7.5 млн. грн власних коштів. Зокрема придбано трактор МТЗ-82, автомобіль УРАЛ із гідроманіпулятором, причеп лісовозний, мульчер молоткового типу, лісогосподарський інвентар, комп`ютерну техніку. Побудовано 1,3 кілометрів доріг лісогосподарського призначення, ввели в дію Хрестильню в урочищі « Образ» Великобобрицького лісництва та інше.

 Господарська діяльність лісгоспу спрямована на проведення раціонального ведення лісового господарства. Вся заготовлена деревина вивозиться на нижній склад або в двір споживача. Так, за 2018 рік вивезено 58,5 тис.м3 деревини, в тому числі об’єктам соціальної сфери завезено 8, 8 тис.м3 дров.

 Щорічно у власних цехах переробляється майже 5.1 тис. м3 деревини.

 Державне підприємство «Краснопільське лісове господарство» допомагає місцевій владі в забезпеченні дровами всіх шкільних закладів, садочків, сільських рад, реалізовує дрова учасникам АТО, надає допомогу при реконструкції центру селища.

 Далі слово мала голова профспілкової організації Тетяна Кузнецова, яка доповіла про роботу профспілкової організації. Вона загострила увагу на тому, що профспілки постійно відчувають розуміння і підтримку з боку адміністрації , яка спрямована на захист людей праці і пенсіонерів.

 Саме завдяки тісній співпраці вдалося забезпечити ефективну зайнятість, достойну заробітну плату та забезпечити гарантований соціальний захист працюючих, і висловила подяку керівництву лісгоспу за створення належних умов праці і відпочинку. Запевнила , що колектив і надалі буде ефективно працювати, підвищувати продуктивність праці , оздоровлюватись і відпочивати.

 Далі слово мали представники підрозділів.

 Голова обласної профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович ознайомив присутніх зі станом справ в лісовій галузі та переспективами на 2019 рік.

 На конференції було схвалено Колективний договір на 2019 рік.

За підсумками голосування роботу адміністрації лісгоспу та профспілкового комітету визнано задовільною та прийнято колективний договір на 2019 рік.

Прес-служба ДП Краснопільське лісове господарсто»