Відомі на увесь світ біатлоністки сестри Семеренко з лісівничої родини

Біатлоністки Валя та Віта Семеренко – Краснопільчанки. Їх спортивне становлення проходило у відділенні з лижних гонок Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи. Лижна база школи знаходиться на території державного підприємства «Краснопільське лісове господарство».

Лісгосп тривалий час утримував цю базу. Батьки дівчат – Олександр Федорович та Галина Василівна Семеренко – все своє життя пропрацювали у Краснопільському лісгоспі. То ж нині, діти лісівників є гордістю не лише Краснопільського району чи області, а, успішно виступаючи на зимовій олімпіаді в м. Сочі, прославляють державу у світовому просторі.

Вчора, 10 лютого 2014 року, керівник області І. Яговдик побував на Краснопільщині, де разом з керівником району М. Губою, президентом Сумської обласної організації Федерації біатлону України А. Линником та іншими посадовими особами завітали до родини біатлоністок сестер Семеренко, аби привітати їх з бронзовою нагородою доньки.

Олександр Федорович та Галина Василівна подякували за щирі слова та увагу. Вони продемонстрували нагороди доньок, дитячі фотознімки дочок, згадали цікаві моменти з життя родини, поділилися мріями.

«Коли дівчата виходять на старт – вся родина збирається біля телевізора. У мене особисто змагання починаються і закінчуються з прийому заспокійливого. Найбільше хвилююся коли доньки виходять на вогневий рубіж. Закриваю очі та молюся, щоб у них усе вийшло, – говорить мама. Дівчата почали займатися спортом з дитинства. В іншій професії я їх просто не бачу. Спорт – це їхнє життя. Від змагань вони отримують неабияке задоволення», – додає жінка.

Сестри мають безліч нагород, які не вміщаються на полицях у затишному будинку родини Семеренко. Галина Василівна має заповітну мрію, аби сестри разом піднялися на п’єдестал в індивідуальній гонці.

За матеріалами сайту «Краснопілля – край слобожанський»