Віктор Чигринець взяв участь у засіданні сесії Краснопільської районної ради

Начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства, депутат Сумського обласної ради Віктор Чигринець взяв участь у роботі сесії Краснопільської районної ради

6 грудня 2013 року депутат Сумської обласної ради, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець взяв участь у черговому засіданні сесії Краснопільської районної ради. Так як засідання відбувалося саме в переддень відзначення в країні Дня місцевого самоврядування, то поряд з обговоренням важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань, що вносились на розгляд сесії, не обійшлось і без приємних моментів.

«Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл, селищ. І саме повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою динамічного соціально-економічного, культурного розвитку України, як європейської демократичної, правової держави.

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх життєвих мрій і сподівань», – звернувся з вітальними словами до депутатського корпусу Краспільського району депутат обласної ради.

В ході засідання сесії, за тісну співпрацю з виборцями району, особистий внесок в соціально-економічний розвиток Краснопільщини та з нагоди Дня місцевого самоврядування Віктору Чигринцю було оголошено подяку Краснопільської районної державної адміністрації та Краснопільської районної ради.

Та найприємнішою несподіванкою цього дня стала для депутата обласної ради увага жителів Краснопільщини, які ще не мають права голосу, але щиро і відверто поважають свого депутата. До районного Палацу культури, де відбувалось засідання сесії, привітати Віктора Петровича зі святом прийшли вихованці підшефного навчального закладу – Краснопільського навчально-виховного комплексу.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ