Виступ директора ДП «Краснопільський лісгосп» Мороза Віктора Васильовича

Виступ директора ДП «Краснопільський лісгосп» Мороза Віктора Васильовича на сесії Краснопільської районної ради 19.02.15р

    Останнім часом в суспільстві накопилась негативна енергетика щодо роботи лісівників області. Сумське обласне громадське об`єднання «Майдан» неодноразово виступало з критикою роботи Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Для того, щоб дані питання не виникали на території Краснопільського району хотілося коротко розповісти за роботу державного підприємства «Краснопільське лісове господарство» за 2014  та перспективи на 2015 рік.

 –  на сьогоднішній день на підприємстві працює -223 чол;
 – у 2014 році Держлісгосп спрацював прибутково – було отримано 321 тис.грн чистого прибутку;
 –  посадка лісових культур 119 га ( всі участки посаджені);
 –  доповнення лісових культур -665 га;
 –  підготовка грунту – 121 га ( перед посадкою);
 –  всього заготовлено деревини – 59172м3 ( + 3,5 тис.м3);

в тому числі : РГК-35,6 тис.м3;
 –  РД -23,6 тис.м3
–  реалізація продукції склала – 34млн167 тис.грн , що на 8,1 млн грн. більше ніж в минулому році.

   На ведення лісового господарства підприємством було витрачено 1,7млн.грн ( освітлення, прочистка, прорідження, догляди за лісовими культурами) , посів розсадників.
Капітальні інвестиції -1,7 млн, що на 500 тис. більше ніж в минулому році.
Від роботи Краснопільського держлісгоспу , держава і громада Краснопільщини отримала податки на загальну суму 11,7 млн.грн.
в тому числі :
– державний бюджет – 4 млн.52 тис.грн;
– місцевий бюджет – 4млн 8 тис.грн;
– єдиного соціального внеску заплатили – 3,6 млн.грн;
– на АТО-1,3 млн.грн від СОУЛМГ.

     Середня зарплата по підприємству за 2014 рік склала 3400 грн. Вже за січень 2015 року зарплата виросла на 712 грн і складає 4112 гривень. Регулярно працівники отримують премію, вислугу, мають повний соціальний пакет. Виплата проходить 2 рази в місяць.
Реалізація продукції проводиться через аукціони, які проводяться раз в квартал, на аукціоні виставляється стартова ціна, проходять торги. Згідно проведених торгів підприємство проводить реалізацію продукції по цінах, яких виграв споживач.
Якщо є потреба придбати продукцію нашого підприємства для місцевих мешканців – то продаж проводиться по середньокотировочних цінах, які склалися на біржі. З місцевими споживачами проблем з забезпеченням сировиною в нас не було.
По дровах – на сьогодні підприємство готове поставляти дрова соціальній сфері та іншим споживачам в двір по ціні 350 грн за м3 ( на сьогодні).
Наше підприємство і надалі буде співпрацювати з державною адміністрацією (Яремчук Юрій Анатолійович) і районною радою (Приходько Микола Васильович), з громадськістю і направлять всі зусилля на розбудову Краснопільщини.