Вітання директора Краснопільського держлісгоспа Мороза Віктора Васильовича з Днем працівника лісу

   19 вересня 2014 року відбулися урочисті збори присвячені Дню працівника лісу.

  З привітальним словом виступив директор лісгоспу  Мороз Віктор Васильович, який  відмітив  здобутки підприємства за 8 місяців цього року .

   В урочистій обстановці  були вручені  Грамоти і Подяки лісгоспу кращим працівникам підприємства  з виплатою премії до  Грамоти -100 грн, в Подяки- 50 грн.

   Прийняти до відома,  що лісник   Верхньосироватського лісництва нашого підприємства  Богуславський Олександр Григорович нагороджений  Грамотою Кабінету Міністрів України  за заслуги в роботі.

   Вальник Великобобрицького лісництва Нечипоренко Олександр Анатолійович  нагороджений  Почесною Грамотою  Державного агентства  лісових ресурсів України .

   Почесною Грамотою Сумского обласного управління  лісового та мисливського господарства нагороджений механік авто гаража Мигаль Сергій Олексійович, винесена Подяка  начальником Сумського  обласного управління лісового та мисливського господарства  Чигринцем Віктром Петровичем лісничому Краснопільського лісництва Шкирі Олегу Борисовичу.

    З привітальним словом звернулася  до працівників нашого підприємства директор  НВК «Лісова казка»  Придатко Марія  Петрівна, яка відмітила  позитивну роботу   колективу і подякувала за плідну співпрацю з лісгоспом.

    До  привітань залучилися школярі цього  навчального закладу.

2014-09-19-1 2014-09-19-2