Вітання Голови Державного агентства лісових ресурсів України Валерія Чернякова з Днем працівника лісу

Шановні працівники лісового господарства, колеги!

   Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо своє професійне свято – День працівника лісу.

   Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

   Ліс – це безцінний дар. Його збереження  та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства.

   Щодня сумлінно і невтомно працюючи, лісівники створюють десятки гектарів нових насаджень, охороняють ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання.

   Завдяки самовідданій праці лісівників, збільшується площа лісового фонду країни, успішно розвивається лісогосподарська галузь.

   Переконаний, що Ваш професійний обов’язок та наполеглива праця щодо збереження, раціонального  використання та дбайливого відтворення лісів сприятиме процвітанню рідної держави.

   Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом!

   Особливо хочу звернутися зі словами вдячності та пошани до тих лісівників, які сьогодні гідно виконують військовий обов’язок у зоні антитерористичної операції – захищають державні кордони, ризикуючи власним життям. Миру Вам та Вашим сім’ям, мужності та витримки у цей непростий час.

   Дорогі колеги, нехай добробут та щастя наповнять ваші родини, міцного здоров’я Вам, благополуччя і віри, наснаги та нових трудових звершень.

  

З повагою
Голова Державного
агентства лісових ресурсів України
Валерій Черняков